Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

OBCHOD zvukasvetlo.sk
POST BOX BA 5, Mlynarovičova 2 Bratislava
Kancelária: Staré Grunty 36, 84104 Bratislava
tel: +421 948 801 888
info(a)zvukasvetlo.sk

NOVINKY

arr3Novinky pre rok 2019 Vážení zákazníci,v prvom rade Vám prajeme všetko dobré v novom roku 2019. Náš e-shop prechádzal...

TOVAR V AKCII

naša cena 760,00 EUR
skladom
naša cena 539,00 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 760,00 EUR
skladom
naša cena 539,00 EUR
skladom

Servisné stredisko
Servisné stredisko
 • Komplexné servisné služby
  Máme vybudované vlastné servisné stredisko s tímom skúsených profesionálov. Naším cieľom je skracovať čas nevyhnutný na opravu zariadení a ponúknuť klientom kvalitné a profesionálne riešenie. Navyše ponúkame možnosť prenájmu náhradných zariadení ktoré Vám vieme zapožičať na nevyhnutný čas potrebný k servisným úkonom. /Táto služba je s príplatkom/

 • Záručný servis
  Na všetky zariadenia ktoré predávame, poskytujeme servis podľa zákonných predpisov a pokynov výrobcu. Vo všetkých oprávnených prípadoch sa snažíme o spokojnosť zákazníka nielen s výrobkom ale i službou a servisom.

 • Pozáručný servis
  Myslíme na Vás a postaráme sa o Vaše zariadenia aj po skončení záručnej doby. Máte problém a potrebujete ho odstrániť? Kontaktujte našich špecialistov, pomôžu Vám odstrániť všetky nedostatky a problémy.

 • Generálne kontroly
  Zabezpečujeme generálnu údržbu, pravidelné prehliadky a kontroly zariadení. Cieľom profylaktiky je predchádzať prevádzkovým problémom a prinášať úspory v nákladoch na opravy audio zariadení.

 • Zabezpečenie 24-hodinovej prevádzky / hotline podpory
  Jednou zo servisných služieb je zabezpečenie 24-hodinovej prevádzky Vašich zariadení v clube, pube, diskotéke. Túto službu poskytujeme v rámci Bratislavského kraja.

 • Certifikovaný servis
  Okrem záručného a všeobecného pozáručného servisu poskytujeme aj profesionálny certifikovaný servis pre renomované značky.