Audio a MIDI rozhrania

Informácie

Výrobcovia

Zobrazené produkty

Najpredávanejšie

Zľavnené produkty

M-Audio MidAir

9900-52143-09

Nový produkt

Bezdrôtový prenos MIDI

Viac detailov

K dodaniu do 3 dní

99,00 € s DPH

Detaily

Set MidAir zahŕňa prenosný vysielač a prijímač ktorý Vám poskytuje bezdrôtový prenos dát z akéhokoľvek zariadenia, ktoré produkuje MIDI signál, napr. MIDI keyboardu, bicích mašín, elektrických bicích atď. Jednoducho zapojte batériami napájaný vysielač do MIDI Out portu na vašom kontroléry a pripojte prijímacie zariadenie do MIDI In portu vášho počítača a ste pripravený. Ako 2,4GHz bezdrôtové zariadenie, MidAir vám umožňuje pripojenie MIDI hardwaru na vzdialenosti dlhšie ako 9 metrov s rovnakou presnosťou práce a odozvou ako pri klasickom zapojení. MidAir prijímač ponúka USB port a funkcie ako prvotriedne 1 x 1 MIDI rozhranie, tak môžete tiež bezdrôtovo ovládať programované syntetizátory z vášho obľúbeného MIDI kontroléra. MidAir je kompatibilný s oboma platformami - Windows, Mac.
MidAir sa skladá z vysielača a prijímača, a tak vám umožňuje prenášať dáta z akéhokoľvek zariadenia ako MIDI data klávesy, bubnové nástroje, elektronické bicie, gitary a iné. Prijímač obsahuje USB port a funguje aj ako 1 x 1 MIDI rozhranie, takze môžete ovládať softvér Synths z obľúbeného MIDI kontrolera. Vysielač má dosah cca 9mPotrebujete posielať MIDI z jednoho zariadenia do druhého alebo chcete pripojiť napríklad MIDI keyboard k počítaču a nechce sa vám ťahať MIDI kábel? Potom by pre vás mohol byť tento bezdrôtový prenos MIDI užitočným riešením. MidAir vám nahradí klasický MIDI kábel a dokoncs má sj USB rozhranie, takže môžete prenášať MIDI jednoducho piamo do počítača.Nielen jeden kanál ...

 

Poznáte to - potrebujete prepojiť viac MIDI zariadení medzi sebou a za chvíľu máte všade káble - na pódiu alebo v štúdiu o ne stále zakopáváte. MidAir je možné použiť i v tomto prípadě, pretože dokáže pracovať na viac bezdrôtových kanáloch (frekvenčných pásmach) a tak môžete používat viac týchto bezdrôtových jednotiek na jednom mieste.

Hodnotenia

Zatiaľ tento produkt nehodnotil žiadny zákazník

Write a review

M-Audio MidAir

M-Audio MidAir

Bezdrôtový prenos MIDI